Виготовлено та поставлено розподільчий пристрій 0,4кВ номінальним струмом 5000А

Корпорацією «ЕЛКОР» було виготовлено та поставлено розподільний пристрій 0,4 кВ з номінальним струмом 5000А для КТП 2х3150кВт для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Розподільний пристрій виконано із застосуванням комплектуючих виробів виробництва компанії «SchneiderElectric». Обладнання виготовлено із застосуванням конструктиву власного виробництва, що забезпечує ступінь секціонування 4b, що у свою чергу дозволяє підвищити безпеку експлуатуючого персоналу, а також забезпечити пожежну безпеку розподільного пристрою.

Поділитися

Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на email

Схожі новини

Виготовлено та поставлено розподільчий пристрій 0,4кВ номінальним струмом 5000А

Корпорацією «ЕЛКОР» було виготовлено та поставлено розподільний пристрій 0,4 кВ з номінальним струмом 5000А для КТП 2х3150кВт для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Розподільний пристрій виконано із застосуванням комплектуючих виробів виробництва компанії «SchneiderElectric». Обладнання виготовлено із застосуванням конструктиву власного виробництва, що забезпечує ступінь секціонування 4b, що у свою чергу дозволяє підвищити безпеку експлуатуючого персоналу, а також

Успішне завершення виконання будівельно-монтажних та пуско-налагоджувальних робіт

Корпорація “ЕЛКОР” успішно завершила виконання будівельно-монтажних та пуско-налагоджувальних робіт, виконала виготовлення та постачання електрообладнання в рамках проекту “Технічне переоснащення систем подачі, приготування та спалювання вугілля марки “А” та “П” з переведенням котлоагрегатів ст. №2,5 Зміївської ТЕС ПАТ “Центренерго” на використання вугілля марки “Г” та “ДГ”.

Догори