Наші партнери

Електротехнічна фірма "Шнейдер Електрик"

Корпорація «ЕЛКОР» є постійним партнером та сертифікованим авторизованим виробником щитів електротехнічної фірми «Шнейдер Електрик» та має статус “офіційний партнер щитовик категорії Premier”. Франція пропонує здійснити комплексне постачання всього електротехнічного обладнання Ваших проектів на базі виробів «Schneider Electric».

Міжнародний електротехнічний концерн "ABB"

Світовий лідер у галузі проектування, виробництва та обслуговування обладнання для передачі та розподілу електроенергії, продуктів та технологій для автоматизації, електродвигунів, генераторів та інших пристроїв різноманітного призначення для застосування у житлових приміщеннях, комерційних та промислових об’єктах. Корпорація «ЕЛКОР», будучи партнером «АВВ», вже багато років реалізує комплексні проекти на основі продукції цієї компанії.

Компанія "Weidmüller"

“Weidmüller” – надійний партнер у галузі технологій електричних з’єднань, автоматизації та електроніки.

Компанія "Phoenix Contact"

Компанія “Phoenix Contact” є визнаним світовим лідером у галузі виробництва електричних з’єднань, інтерфейсного електронного обладнання для здійснення контролю технологічних процесів, пристроїв захисту від імпульсних перенапруг та систем автоматизації виробництва.

Компанія "Hitachi Energy"

Компанія “Hitachi Energy” – світовий лідер у галузі енергетичних технологій

Компанія "BENNING Elektrotechnik und Elektronik GmbH & Co KG"

– один з лідерів у галузі розробки систем безперебійного електроживлення. Системи безперебійного живлення даного виробника, що використовуються у виробах та системах, спроектованих корпорацією «ЕЛКОР», успішно експлуатуються найбільшими енергетичними підприємствами України та у країнах ближнього та дальнього зарубіжжя.

Компанія "Schweitzer Engineering Laboratories"


Компанія “SEL” винаходить, проектує та створює цифрові продукти та системи захисту електричних мереж, що використовуються по всьому світу. Її технології запобігають аварійним відключенням і дозволяють підвищити надійність і безпеку енергосистеми.

Компанія "Vector - VS"

Компанія “Vector – VS” – великий постачальник електротехнічної продукції провідних європейських брендів на український ринок.

Компанія "RITTAL"

“Rittal” – німецька компанія зі штаб-квартирою в Херборні. Компанія виробляє електричні шафи для використання у промислових умовах. Є одним із світових лідерів з виробництва телекомунікаційних та розподільних шаф, крейтів, струмового розподільчого обладнання.

Концерн "Siemens"

«Сіменс АГ» – міжнародний технологічний концерн, що працює у сферах автоматизації та цифровізації для промисловості, інтелектуальної інфраструктури, мобільності, а також розподілених енергосистем.

Компанія "LS Electric"

Компанія “LS Electric” – найбільша корейська компанія з виробництва електрообладнання низької та середньої напруги, а також систем автоматизації.

Компанія "APS Energia"

APS Energia – європейська компанія, яка проектує та виробляє системи безперебійного живлення, що використовуються на промислових об’єктах. Компанія проектує обладнання, індивідуально адаптоване під параметри кожної системи.

Догори