Атомна енергетика

Атомна енергетика – найважливіша частина глобальної енергетики, яка робить помітний внесок у глобальне виробництво електроенергії. Близько 17% виробництва електроенергії у світі належить АЕС. Галузь посідає третє місце після теплової енергетики та гідроенергетики.
Галузевими нормами атомної енергетики пред’являються особливо високі вимоги щодо безпеки, надійності, ремонтопридатності та механічної стійкості електрообладнання.
Корпорація «ЕЛКОР» висококваліфікована та має всі необхідні дозволи і технічні умови на розробку та виробництво низьковольтних комплектних пристроїв для АЕС.
Ми постачаємо обладнання для АЕС протягом 20 років
Найбільший замовник Корпорації “ЕЛКОР” – Державне підприємство “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом”, яка є оператором чотирьох діючих атомних електростанцій України загальною встановленою потужністю 13 835 МВт.
З 2003 року наша компанія затверджена як корпоративний постачальник НАЕК «Енергоатом» та постачає електрощитове обладнання для АЕС, включаючи обладнання для систем, важливих для безпеки (СВБ).
НКП для атомної енергетики виробляються відповідно до Технічних умов, розроблених Корпорацією “ЕЛКОР”,погоджених із ДП НАЕК «Енергоатом» та Державною інспекцією ядерного регулювання України:
- ТУ У 31.2-30287744-051:2014 Пристрої комплектні низьковольтні для електричних станцій та підстанцій;
- ТУ У 31.2-05393317-203-2007 Щити постійного струму для атомних електростанцій;
- ТУ У 31.2-30287744-205:2013 Випрямлячі для стаціонарних акумуляторних батарей атомних електростанцій;
- ТУ У 31.2-30287744-001:2012 Пристрої перехідні низьковольтні комплектні для заміни висувних силових елементів у шафах серії КТПВП на атомних електростанціях.

КОРПОРАЦІЯ "ЕЛКОР" випускає наступне обладнання для атомної енергетики:
- щити власних потреб серії КТПВП;
- щити постійного струму;
- випрямлячі;
- збірки РСЗО;
- комплекти для модернізації щитів КТПВП;
- шафи релейного захисту;
- щити керування;
- силові шафи та складання.
Великі реалізовані проекти на АЕС:
В Україні
В світі
- Запорізька АЕС, Україна
- Південноукраїнська АЕС, Україна
- Рівненська АЕС, Україна
- Чорнобильська АЕС, Україна
- Хмельницька АЕС, Україна
- АЕС "Kaiga", Індія
- АЕС "Rajasthan RAPP-5", Індія