Об'єднання підприємств «Електротехнічна корпорація «ЕЛКОР»

Корпорація «ЕЛКОР» - найбільша українська електротехнічна виробнича компанія, що заснована у 1999 р. та здійснює діяльність у широкому спектрі областей – генерації, розподілу електроенергії, важкої металургійної та коксохімічної промисловості, харчової та легкої промисловості, цивільному будівництві в Україні та за кордоном.

Ми виготовляємо всі види низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) загальнопромислового виконання, а також спеціалізоване електрообладнання для інфраструктури морського та залізничного транспорту, ракетно-космічної галузі.

Також надаємо послуги з проектування, монтажу та пуско-налагодження, сервісного обслуговування.

Структура компанії

Корпорація «ЕЛКОР» має у своєму складі підрозділи, які забезпечують виробничий цикл з виготовлення низьковольтних пристроїв, а також надання послуг в електротехнічній сфері:

Корпорація «ЕЛКОР»

Проектно-конструкторське бюро

У проектно-конструкторському бюро працюють понад 60 висококваліфікованих інженерів: проектувальників, конструкторів та програмістів.

Наш інженерний потенціал дозволяє створювати електрощитові вироби та низьковольтні системи будь-якої складності за індивідуальними технічними завданнями замовника.

Розробка проектно-конструкторської документації виконується за затвердженими процедурами системи управління якістю, яка сертифікована за системою стандартів ISO 9001.

Власне виробництво

Корпорація «ЕЛКОР» має сучасний виробничий майданчик загальною площею понад 3000 м2 та штатом понад 100 осіб.

Наше виробництво сертифіковано за системами стандартів управління якістю та екологічного управління ISO 9001 та ISO 14001.

Завдяки високій кваліфікації нашого робочого персоналу, оснащенням сучасним високотехнологічним виробничим обладнанням та інструментами ми виконуємо:

Корпорація «ЕЛКОР»

Електротехнічна лабораторія

До складу нашого підприємства входить атестована електротехнічна лабораторія.

Лабораторія виконує приймально-здатні випробування продукції власного виробництва, і також випробування на об’єктах замовника.

Власний парк приладів та випробувальних установок, а також затверджені програми та методики випробувань дозволяють нам виконувати:

Монтажно-налагоджувальне управління

Фахівці монтажно-налагоджувального управління Корпорації «ЕЛКОР» успішно здійснюють шеф-монтажні та пусконалагоджувальні роботи на об’єктах замовника.

Контроль якості

На підприємстві функціонує відділ контролю якості, який здійснює вхідний контроль комплектуючих виробів та матеріалів, контроль якості виготовлення у процесі виробництва та на завершальній стадії.

Вся продукція, що випускається нашим підприємством, проходить обов’язкові заводські приймально-здавальні випробування відповідно до стандартів ДСТУ/IEC в атестованій електротехнічній лабораторії Корпорації «ЕЛКОР».

Науково-дослідна робота

Окрім розробки електрощитового обладнання наша команда інженерів виконує:

Догори