Наші ключові замовники

НЕК "Укренерго"

Національна енергетична компанія «Укренерго» – приватне акціонерне товариство зі 100% акцій у власності держави, що належить до сфери управління Міністерства енергетики України.

Укренерго – оператор системи передачі України з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС), передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до розподільних мереж, а також адміністратора комерційного обліку та адміністратора розрахунків на ринку електричної енергії України.

Укренерго будує нові підстанції та лінії електропередачі, а також реконструює діючі для підвищення ефективності та надійності мережі електропередачі, забезпечення видачі додаткових потужностей АЕС, можливості інтеграції ВДЕ до енергосистеми та забезпечення технічної відповідності роботи мережі стандартам та вимогам ENTSO-E.

НАЕК «Енергоатом»

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» – оператор чотирьох діючих атомних електростанцій України, що експлуатують 15 атомних енергоблоків, з яких 13 типу ВВЕР-1000 і два – ВВЕР-440, загальною встановленою потужністю 13 835 МВт, 2 гідроагрегати Ташлицької ГАЕС встановленою потужністю 302 МВт та 2 гідроагрегати Олександрівської ГЕС встановленою потужністю 11,5 МВт. «Енергоатом» забезпечує близько 55% потреб України в електроенергії, в осінньо-зимові періоди цей показник досягає 70%.

ПрАТ «Укргідроенерго»

Найбільша гідрогенеруюча компанія України, до складу якої входять десять станцій на річках Дніпро та Дністер – Київська ГЕС, Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Середньодніпровська ГЕС, Дніпровська ГЕС-1 та Дніпровська ГЕС-2, Каховська ГЕС, Дністровська ГЕС, . Канівська ГАЕС та Каховська ГЕС-2 у процесі підготовки до будівництва. Компанія забезпечує покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, мобільний аварійний резерв в об’єднаній енергосистемі України.

ДТЕК

Група ДТЕК – лідер та найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Підприємства ДТЕК видобувають вугілля та природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, розподіляють та постачають електроенергію споживачам, здійснюють оптову торгівлю енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках. Наша компанія акредитована у компанії ДТЕК як постачальник шаф релейного захисту та щитів власних потреб постійного та змінного струму.

"ММК імені Ілліча"

“ММК імені Ілліча” високотехнологічне, стабільно працююче підприємство, що входить до Групи Метінвест. Одне з найбільших підприємств України з повним металургійним циклом. “ММК імені Ілліча” спеціалізується на виробництві агломерату, вапна, чавуну та чавунних виробів, сталевих злитків, катаної та литої заготовки, високоякісного сталевого листа для відповідальних металоконструкцій, суднобудування, нафтопровідних, газо- та водопровідних труб. Основна продукція комбінату – плаский прокат із вуглецевих, низьколегованих та легованих сталей різноманітного призначення.

Компанія "АрселорМіттал"

Компанія “АрселорМіттал” – світовий лідер з виробництва сталі.

“АрселорМіттал” займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі, як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки та упаковки.

ТОВ "Чорноморенергоспецмонтаж"(ЧЕСМ)

ТОВ «Чорноморенергоспецмонтаж» (ЧЕСМ) – українська компанія, що спеціалізується на будівництві об’єктів енергетики. Надає послуги з ремонту, реконструкції, технічного обслуговування та введення в експлуатацію енергетичних об’єктів.

ЗАТ "Високовольтні електромережі"

“Високовольтні електричні мережі” – закрите акціонерне товариство, яке займається передачею електричної енергії в Республіці Вірменія.

ЗАТ "ЕСА"

ЗАТ “Електричні мережі Вірменії” було створено в результаті злиття чотирьох державних регіональних компаній з розподілу та збуту електроенергії: “Єреванські електричні мережі”, “Північні електричні мережі”, “Південні електричні мережі” та “Центральні електричні мережі”. Основним видом діяльності компанії є регульований розподіл та збут електроенергії в Республіці Вірменія. Загальна довжина мереж становить 36 тисяч кілометрів. Компанія обслуговує понад 1 млн. споживачів.

Компанія "AZENCO" A.S.C.

ВАТ «AZENCO» є найбільшою компанією з енергетичного будівництва, дизайну та проектування на Кавказі. “AZENCO” виконала більшість електроенергетичних проектів під ключ в Азербайджані. Будівельні, монтажні, ремонтні та пусконалагоджувальні роботи є основними бізнес-послугами компанії. З 2016 року компанія працює як генпідрядник України.
Догори