Інфраструктура ракетно-космічних комплексів

Інфраструктура ракетно-космічних комплексів є складним комплексом спеціального призначення з функціонально взаємопов’язаними технічними засобами та спорудами, призначеними для забезпечення технічного обслуговування, підготовки, пуску та контролю польоту ракет космічного призначення і включає:

  • стартові комплекси;
  • монтажно-випробувальні комплекси;
  • командні пункти;
  • та ін.

Визначальну роль у забезпеченні функціонування ракетно-космічного комплексу грають системи зовнішнього та внутрішнього електропостачання.

До компонентів систем електропостачання ракетно-космічних комплексів пред’являються особливо високі вимоги щодо надійності, безперебійності, електромагнітної сумісності, стійкості до зовнішніх впливів (механічних, кліматичних та біологічних), безпеки, уніфікації та технологічності.

Корпорація «ЕЛКОР» має високу кваліфікацію, всі необхідні дозволи та технічні умови на розробку систем внутрішнього та зовнішнього електропостачання, а також виробництво низьковольтних комплектних пристроїв для наземної інфраструктури ракетно-космічних комплексів.

Наше обладнання працює на всесвітньо відомому космодромі “Байконур”

Корпорація "ЕЛКОР" випускає наступне електрообладнання для систем електропостачання технічних систем та технологічного обладнання ракетно-космічних комплексів:

Великі реалізовані проекти у ракетно-космічній галузі:

Догори