Електропостачання інфраструктури морських портів та морського транспорту

Електропостачання порту – це сукупність пристроїв передачі, перетворення та розподілу електроенергії для живлення підйомно-транспортних перевантажувальних машин, складського обладнання, механізмів допоміжних виробництв порту та електроосвітлення.

До обладнання морських портів пред’являються високі вимоги через змінний сезонний характер навантаження, зумовлений режимом роботи перевантажувальних машин, лінійного розташування споживачів, значної протяжності та складної структури електромереж.

Галузевими нормами пред’являються високі вимоги щодо волого- та пилу-захищеності, механічної стійкості, надійності, ремонтопридатності та безпеки електрообладнання.

Корпорація «ЕЛКОР» має високу кваліфікацію, має всі необхідні дозволи та технічні умови на розробку та виробництво низьковольтних комплектних пристроїв, що використовуються в інфраструктурі судноплавства та морського транспорту.

Виконуємо замовлення з виготовлення електроустаткування для суден

Коріння нашого підприємства сягає “Русько-Балтійського електротехнічного заводу”, який був орієнтований на випуск електрообладнання для морських суден і заводу “ХЕМЗ”, який також протягом 80 років випускав електрообладнання для кораблів.

Корпорація “ЕЛКОР” успадкувала від особливого конструкторського бюро “ХЕМЗ” досвід, традиції та унікальну технічну документацію для розробки спеціальних низьковільних комплектних пристроїв морського призначення.

Ми розробляємо електрощитове обладнання як для вітчизняної, так і закордонної морської інфраструктури.

На нашому рахунку розробка плавучих кранів та буксирів для компанії KIRGAN HOLDING SA, Панама; постачання обладнання в торговий порт у місті Маріуполь та інші проекти.

Розробка електрообладнання проводиться за індивідуальними технічними вимогами і може бути адаптована до технічних норм та спеціальних вимог, у тому числі закордонних, що важливо для наших іноземних замовників.

Супутня технічна документація може бути надана мовою замовника.

силова розподільна шафа

Корпорація «ЕЛКОР» виготовляє наступне обладнання інфраструктури морських портів та морського транспорту:

Великі реалізовані проекти у сфері судноплавства:

В Україні

В світі

Догори