Наші послуги

Проектування

Проектуємо системи внутрішнього та зовнішнього електропостачання для об’єктів важкої та легкої промисловості, а також об’єктів спеціального призначення.

architecture-g116bd4c01_1920

Генпідряд

Успішно виконуємо комплекси робіт «під ключ» в електричній частині об’єктів, що будуються або реконструюються, які включають проектування, комплексне постачання електрообладнання, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, введення в експлуатацію, а також гарантійне та сервісне обслуговування.

комплексні-поставки-3

Виробництво НКП

Ми виготовляємо всі види низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) загальнопромислового виконання, а також спеціалізоване електрообладнання для інфраструктури морського та залізничного транспорту, ракетно-космічної галузі.

Корпорація «ЕЛКОР»

Комплексне постачання електрообладнання

Завдяки тісній співпраці з компаніями-партнерами окрім обладнання власного виробництва ми успішно поставляємо широкий спектр електрообладнання всіх класів напруги.

комплексні-поставки-2

Шеф-монтаж

Надаємо комплекс послуг з шеф-монтажу та шеф-налагодження обладнання власного виробництва, що поставляється нами, та обладнання компаній-партнерів. Наші шеф-інженери допоможуть вам мінімізувати ваші тимчасові витрати на етапі монтажу та введення в експлуатацію, а також забезпечити високу якість виконання монтажних та налагоджувальних робіт

lab--15-1200x800

Пуско-налагоджувальні роботи

Висококваліфіковані співробітники Корпорації “ЕЛКОР” проведуть необхідні випробування і виконають пусконалагоджувальні роботи для обладнання, систем, що поставляється та суміжних систем.

naladka-1-1200x900

Сервісне обслуговування

Здійснюємо сервісне обслуговування обладнання, що поставляється, навчаємо експлуатаційний персонал замовника.

electric-gc25b89a7c_1920
Догори