Об'єкти промисловості

Динамічність технологічних процесів та закономірне вдосконалення виробництва вимагають від системи електропостачання сучасних підприємств гнучкості, простоти та надійності. При цьому промислові об’єкти різних галузей господарства мають свої унікальні вимоги до електротехнічного обладнання.

До галузевих норм пред’являються високі вимоги щодо безпеки, надійності, ремонтопридатності та можливості впровадження нового обладнання з урахуванням особливостей технологічних процесів виробництва.

Корпорація «ЕЛКОР» має високу кваліфікацію та великий досвід виконання робіт для промислових підприємств.

Широка номенклатура електрощитового обладнання об'єктів промисловості.

У реєстрі виконаних робіт Корпорації “ЕЛКОР” значне місце займають підприємства хімічної, нафтопереробної, скляної, легкої та харчової промисловості.

Серед них найбільші заводи з виробництва азоту – ПАТ “Азот” м. Черкаси, скла – ТОВ “Мерефянська скляна компанія”, цементу – ПАТ “Миколаївцемент”, ДСП – завод “KRONO”, Харківська обл. та інші промислові підприємства.

Ми розробляємо та поставляємо електрощитове обладнання з урахуванням  вимог до технологічного процесу, особливостей виробництва та індивідуальних технічних вимог замовника.

Ми виготовляємо наступне обладнання для об'єктів промисловості:

Великі реалізовані проекти у промисловості:

Догори