loading
61060, Україна, м Харків, проспект Льва Ландау, 157
ПОН - ПТ 08:00 - 17:00
61060, Україна, м Харків, проспект Льва Ландау, 157
ПОН - ПТ 08:00 - 17:00

Послуги

Корпорація «ЕлКор» - Ваш партнер у вирішенні завдань будь-якої складності
Вже понад 10 років «ЕлКор» успішно займається вирішенням завдань в області електротехніки, пропонуючи весь спектр послуг по реалізації комплексних енергетичних проектів, тим самим заощаджуючи Ваші витрати і час.
ПРОЕКТНІ РОБОТИ
Наша компанія пропонує виконання проектних робіт за наступними напрямками:

 • Проектування в області середнього та високого напруги 6-750 кВ:
   - новоспоруджувані, модернізованих і реконструйованих підстанцій 35-750 кВ;
   - релейного захисту та автоматики, систем управління та сигналізації для підстанцій 6-750 кВ;
   - трансформаторних підстанцій і розподільних пристроїв напругою 6-10 кВ;
   - кабельних ліній 6-35 кВ

 • Проектування в області низької напруги 0,4 кВ:
   - електричних мереж напругою 0,4 кВ комунальних, промислових об'єктів, об'єктів сільського господарства;
   - розподільних пристроїв напругою 0,4 кВ;
   - кабельних ліній 0,4 кВ;
   - автоматизованих систем управління технологічними процесами;
   - систем електропостачання об'єктів спеціального призначення;

 • Багаторічний досвід роботи з найбільшими проектними інститутам і країн СНД дозволяє нам знайти найбільш економічно і технічно раціональні рішення для будь-яких найскладніших проектів.

 • Висококваліфіковані співробітники корпорації завжди допоможуть правильно підібрати електротехнічне обладнання оптимально підходить для кожного конкретного проекту.

 • Комплексне виконання всього циклу робіт по електрифікації об'єкта «під ключ», в тому числі проектування, дозволить заощадити Ваші витрати і Ваш час. Також нами виконуються дослідно-конструкторські роботи (ДКР) по розробці спеціалізованих низьковольтних комплектних пристроїв.
 • КОМПЛЕКСНІ ПОСТАВКИ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
  Маючи багаторічний досвід співпраці та налагоджені виробничі зв'язки з рядом підприємств - виробників високотехнологічного обладнання наша компанія пропонує реалізацію комплексних енергетичних проектів, забезпечуючи поставку всього комплексу електротехнічного обладнання, в тому числі: високовольтних осередків, високовольтних вимикачів (вакуумних, елегазових), силових і вимірювальних трансформаторів, роз'єднувачів, установок компенсації реактивної потужності, дизель-генераторів, акумуляторних батарей, зарядно-підзарядні пристроїв, кабельно-провідникової продукції, запірної арматури та іншого обладнання.

  Фахівці нашої корпорації нададуть кваліфіковану допомогу в підборі того або іншого устаткування, що в свою чергу дозволить оптимально вирішити, мінімізувавши витрати і підвищивши ефективність, поставлену задачу для кожного конкретного випадку.
  ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ
  Електротехнічна Корпорація «ЕлКор» є однією з найбільших підприємств - виробників низьковольтних комплектних пристроїв (НКП), напругою до1000V змінного струму, 1500V постійного струму зі струмом навантаження до 6300А будь-якої складності і новизни для потреб різних будуються або реконструюються енергетичних об'єктів.

  Наявний досвід виготовлення низьковольтних комплектних пристроїв для різних галузей, зокрема предна- значення для експлуатації на об'єктах спеціального призначення, дозволяє нам виробляти обладнання найвищої якості, відповідного будь-яким вимогам і умовам.
  МОНТАЖНІ, ПУСКО-налагоджувальні роботи і здача В ЕКСПЛУАТАЦІЮ усіх проданих СИСТЕМ В КОМПЛЕКСІ
  Корпорація «ЕлКор» виконує повний спектр монтажних і пуско-налагоджувальних робіт поставляється електротехнічної продукції, що дозволяє максимально ефективно впровадити обладнання в що створюється або експлуатований енергосистему. Роботи виконуються висококваліфікованими працівниками, які мають великий досвід роботи на енергетичних об'єктах.
  СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
  В процесі експлуатації обладнання наша компанія надає послуги з сервісного обслуговування, що включають в себе наступні заходи:

 • здійснення зворотного зв'язку «Замовник-Завод» - технічна підтримка, консультаційні послуги;
 • гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування;
 • навчання експлуатує персоналу Замовника;