loading
61060, Україна, м Харків, проспект Льва Ландау, 157
ПОН - ПТ 08:00 - 17:00
61060, Україна, м Харків, проспект Льва Ландау, 157
ПОН - ПТ 08:00 - 17:00

Наші партнери

Міжнародний електротехнічний концерн ABB

Світовий лідер в області проектування, виробництва і обслуговування обладнання для передачі і розподілу електроенергії, продуктів і технологій для автоматизації, електродвигунів, генераторів і інших пристроїв різноманітного призначення для застосування в житлових приміщеннях, комерційних і промислових об'ектах.Корпорація «ЕлКор», будучи партнером «АВВ », вже багато років реалізує комплексні проекти на продукції даної компанії. Наша корпорація може запропонувати вирішення найскладніших різних завдань.

Електротехнічна фірма «Шнейдер Електрик»

Корпорація «ЕлКор» будучи постійним партнером і сертифікованим авторизованим виробником щитів електротехнічної фірми «Шнейдер Електрик», Франція пропонує здійснити комплексну поставку всього електротехнічного обладнання Ваших проектів на базі виробів «Schneider Electric».

компанія RITTAL

Rittal - німецька компанія зі штаб-квартирою в Херборні. Компанія виробляє електричні шафи для використання в промислових умовах. Заснована в 1961 році, Rittal є дочірньою компанією Friedhelm Loh Group. Назва Rittal походить від місць, де була заснована компанія - Rittershausen в Дітцхёльцтале. Також, Компанія RITTAL є одним зі світових лідерів з виробництва телекомунікаційних і розподільних шаф, крейти, токового розподільного обладнання.

Компанія Phoenix Contact

Компанія Phoenix Contact є визнаним світовим лідером у галузі виробництва електричних з'єднань, интерфейсного електронного обладнання для здійснення контролю технологічних процесів, пристроїв захисту від перенапруг і систем автоматизації виробництва.

Компанія "BENNING Elektrotechnik und Elektronik GmbH & Co KG"

Є одним з лідерів в області розробки систем безперебійного електропітанія.Сістеми безперебійного живлення даного виробника, які використовуються у виробах і системах, спроектованих корпорацією «ЕлКор», з успіхом експлуатуються на багатьох найбільших енергетичних підприємствах України, країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Siemens

Siemens AG - німецький конгломерат, який працює в області електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, а також спеціалізованих послуг у різних галузях промисловості, транспорту і зв'язку.

Schweitzer Engineering Laboratories

Schweitzer Engineering Laboratories, Inc. розробляє, виробляє і підтримує продукти та послуги, починаючи від захисту генераторів і передачі до систем автоматизації та управління розподілом. Компанія SEL, заснована в 1982 році Едмундом О. Швейцером III, поставила перше в світі цифрове захисне реле.